برگزاری جلسه معارفه دانشجویان نو ورود دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

برگزاری جلسه معارفه دانشجویان نو ورود دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی


برگزاری جلسه معارفه دانشجویان نو ورود دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

به‌منظور آشنایی دانشجویان نو ورود دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، مراسمی با حضور دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی، مدیران گروه‌ها، اعضای انجمن‌های علمی، کارشناسان آموزش، رئیس و معاونین دانشکده، در محل تالار دکتر پاک‌سرشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ابتدای این مراسم دکتر مرعشی رئیس دانشکده حضور دانشجویان را خیرمقدم گفت و دانشجویان نو ورود را برای فعالیت علمی و جدیت و پشتکار در مسیر علمی ترغیب کرد.

وی همچنین از این دانشجویان خواست در کنار فعالیت‌های علمی، در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی نیز مشارکت کنند.

در ادامه شریعت جعفری دبیر انجمن‌های علمی دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی اهداف انجمن‌های علمی را مطرح و ابراز امیدواری کرد دانشجویان نو ورود در انجمن‌های علمی حضور فعال و پررنگ داشته باشند و برای ایجاد یک محیط پویای علمی با انجمن‌های علمی همکاری کنند.

در ادامه این جلسه از تلاش‌های دکتر پروانه ولوی معاون آموزشی سابق دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی قدردانی شد.

وی در سخنانی کوتاه ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان نو ورود، با توجه به سوابق چندساله در معاونت آموزشی دانشکده، اعلام آمادگی کرد تا به سؤالات دانشجویان درزمینهٔ امور آموزشی پاسخ داده و در مواقع لزوم آن‌ها را راهنمایی کند.

بنا به این گزارش، در این جلسه مدیران گروه‌های آموزشی، معاونین پژوهشی و آموزشی دانشکده به بیان نکات لازم به دانشجویان پرداختند.

 دکتر رضوی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده نیز از دانشجویان خواست تا صرفاً هدف‌های کوچک و مقطعی را دنبال نکنند و برای رسیدن به سطوح بالاتری از موفقیت و پیشرفت از هم‌اکنون برنامه‌ریزی نمایند.

 وی مراجعه مستمر به استادان، مطالعه قوانین و مقررات  آموزشی و داشتن پشتکار در تحصیل را لازمه موفقیت دانشجویان دانست.

در این جلسه ضمن معرفی دبیران انجمن‌های علمی و کارشناسان آموزش دانشکده به‌قیدقرعه به دانشجویان شرکت‌کننده هدایایی داده شد.